POZNAJ MOJĄ OFERTĘ

i dowiedz się dlaczego warto nawiązać ze mną współpracę

grafika reklamowa

Kompleksowa identyfikacja wizualna

Moja oferta obejmuje kompleksową obsługę w zakresie tworzenia profesjonalnej identyfikacji wizualnej firm, zaczynając od logo, wizytówek, papieru firmowego, kopert, teczek, segregatorów, kończąc na katalogach, broszurach, folderach, stronie internetowej itp.

 

Oczywiście jeśli posiadasz już identyfikację wizualną to mogę rozwinąć

ją o dodatkowe projekty, dokonam rewitalizacji istniejącego logo, przeprojektuję istniejące wizytówki... Możesz zlecić mi każdy projekt przeznaczony do druku lub na potrzeby www.

 

Strony internetowe

Moją codziennością jest projektowanie nowoczesnych stron internetowych, opartych o system obsługi treści CMS, który pozwala na dowolną edycję treści na stronie bez znajomości języka programowania. Współpracuję z wieloma programistami, dlatego z łatwością mogę dobrać odpowiednie rozwiązania do Twoich potrzeb oraz budżetu.

 

Jeśli jesteś programistą lub masz już sprawdzonego kodera, któremu wolisz zlecić pracę nad stroną to mogę stworzyć dla Ciebie sam projekt graficzny, który dostarczę w pogrupowanym pliku PSD, przygotowanym do łatwej obróbki i cięcia.

 

Oferta stałej współpracy

Jeśli szukasz grafika do swojej firmy lub jesteś właścicielem agencji reklamowej
i chcesz zatrudnić  profesjonalistę, nie tworząc nowego etatu to dobrze trafiłeś. Przy stałej współpracy mogę zaoferować rabat lub krótsze terminy realizacji.

Dlaczego na stronie nie ma cennika?

Projekt graficzny nie jest produktem, który mogę zdjąć z półki i podać Klientowi, dlatego nie ma też sprecyzowanych cen. Każdy projekt wyceniam indywidualnie. Jeśli jesteś zainteresowany moją ofertą to możesz zapytać o orientacyjne ceny lub przesłać mi zlecenie do indywidualnej wyceny, która oczywiście nic nie kosztuje.

 

 

Jak długo trwa realizacja projektu?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. wszystko zależy od czynników takich jak aktualne obłożenie pracą, rodzaj projektu, poziom skomplikowania itp. Przybliżony średni czas realizacji projektu logotypu to 4-5 dni roboczych, projekt ulotki - 3-4 dni, projekt graficzny strony

www - 4-7 dni. Dokładny termin podaję zawsze przy ustalaniu szczegółów współpracy.

 

Dużą uwagę przywiązuję do ustalonego terminu realizacji czyli tzw. deadline. Nigdy nie podaję terminu, który może być nieosiągalny. Zawsze podaję termin bezpieczny, więc projekty prawdopodobnie będą gotowe dzień wcześniej. Zazwyczaj nie robię projektów “na wczoraj”,

chyba że są to bardzo małe zlecenia.

 

 

Czy oferuję wydruk przygotowanych projektów?

Nie posiadam swoich maszyn drukujących i nie oferuję druku wykonanych projektów. Przekazuję Klientowi pliki gotowe do druku,

które może sam wydrukować w dowolnej drukarni stacjonarnej lub internetowej. Jest to tak proste jak zakupy przez internet, a przy okazji można sporo zaoszczędzić. Dodatkową zaletą jest fakt, że posiadając taki plik Klient w każdej chwili może zlecić drukarni dodrukowanie materiałów. Chętnie podpowiem, która drukarnia oferuje sprawdzoną, wysoką jakość przy niskiej cenie.

 

 

Czy w cenie projektu wliczone są autorskie prawa majątkowe?

Oczywiście! Każdy projekt, który wykonuję jest mojego autorstwa i w cenie jest przekazanie praw majątkowych na umowie, dzięki temu masz pewność, że Twój projekt jest unikalny, niepowtarzalny i będziesz mógł go dowolnie wykorzystywać na wszystkich polach eksploatacji.

 

 

Jak można się ze mną spotkać?

Charakter mojej pracy sprawił, że 99% moich klientów obsługuję zdalnie i mam to opanowane do perfekcji. Zawsze możemy porozmawiać i ustalić szczegóły współpracy telefonicznie lub przez skype. Uwagi do projektu wolę dostać na skrzynkę mailową - doświadczenie pokazało, że Klient lepiej i bardziej precyzyjnie określa swoje potrzeby pisząc maila, niż ja zapisując na kolanie szybkie notatki. Dzięki temu można uniknąć nieporozumień. Jeśli przed rozpoczęciem współpracy wolałbyś spotkać się ze mną osobiście to nie ma problemu, aktualnie mieszkam w Słubicach - zadzwoń to umówimy się na spotkanie.

 

Jesteś zainteresowany współpracą?

 

jeśli podoba Ci się moje portfolio i myślisz, że mogę stworzyć projekt również dla Ciebie - zadzwoń lub napisz:

© 2007-2016 Kamil Kochinke. Wszelkie prawa zastrzeżone. Partnerzy: obiektywni.eu